Doprava a platba

Způsoby dopravy

Dopravu volíte v průběhu objednávky. Při odběru nad 5000,- Kč s DPH je doprava ZDARMA. Zboží doručujeme jen na adresy v ČR a na Slovensko. Pro doručení na Slovensko je možno zvolit jen dopravce PPL - Slovensko.
 
Pro dopravu zboží můžete vybrat následující způsoby:

1. Česká pošta - balík do ruky - cena: 98,- Kč s DPH
Přepravní služba, která zboží doručí v až k Vám domů. Obvyklá doba dodání 1-3 dny.   
Pokud nebudete doma zastiženi, můžete si zboží vyzvednout na Vaší poště.

2. Česká pošta - balík na poštu - cena: 93,- Kč s DPH
Služba balík na poštu doručí balík na Vámi zvolenou pobočku České pošty. Obvyklá doba uložení balíku na poště je 7 dnů.

3. PPL kurýrní služba - cena: 85,- Kč s DPH
Přepravní služba, která doručí zboží až k Vám domů, do zaměstnání apod. Před doručením zásilky budete telefonicky kontaktováni. Obvyklá doba dodání 1 den od expedice. 

4. PPL - Slovensko - cena: 250,- Kč s DPH
V případě objednávek ze Slovenska je doprava zajišťována službou PPL resp. slovenským partnerem, obvyklá doba doručení je 1-3 dny od expedice. Vzhledem ke skutečnosti, že jde o mezinárodní přepravu, nemůžeme přesně určit, kolik dnů bude doprava trvat. Pro objednávky na Slovensko uveďte jako dopravce vždy PPL - Slovensko. U nadrozměrných zásilek s délkou 200 cm a více je doprava sjednávána individuálně, vyčkejte proto s platbou, dokud vám nebude sděleno skutečné dopravné.

5. Osobní odběr - cena: zdarma
Zboží si můžete vyzvednout přímo v naší prodejně na adrese: DEXYS s.r.o. Argentinská 26, Praha 7 - Holešovice. Výdejní hodiny jsou Po - Pá: 9:00 - 18:00. V případě potřeby je možné se domluvit na jiném čase individuálně po telefonické dohodě. Objednávku pak můžete zaplatit hotově, nebo kartou na místě.

POZOR! Je-li předmětem objednávky vánoční osvětlení nebo vánoční dekorace, upozorňujeme: zboží je nutno vyzvednout do 5 dnů od data přijetí emailu informujícího o možnosti vyzvednutí objednávky. U objednávek došlých v období 21.12. - 31.12. do 3 dnů. Delší zablokování zboží je možné pouze po individuální domluvě. Pokud si zboží v uvedeném termínu nevyzvednete, vaše objednávka nebude zrušena, ale pouze zanikne blokace zboží. V tom případě negarantujeme dodání kompletní objednávky.

6. Uloženka - cena: 50,- Kč s DPH
Zboží si můžete vyzvednout na odběrných místech HEUREKA POINT - Uloženka po celé ČR. Výdejní hodiny jsou dle každé pobočky, více info se dozvíte na heurekapoint.cz. O připravenosti zboží pro odběr budete informováni emailem a SMS. Objednávku pak můžete zaplatit hotově, nebo kartou na místě. 

zpusob dopravy

Způsoby plateb

  Způsob platby volíte v průběhu objednávky. Platbu za zboží je možné provádět následujícími způsoby: 

1. Dobírka - cena: 30,- Kč s DPH
Platíte až při převzetí zboží. Při odběru nad 5000,- Kč s DPH je doprava ZDARMA.
Dobírku u dopravce PPL je též možno kromě hotovosti uhradit platební kartou.
 
2. Bankovní převod z ČR - PŘEDPLATBA - úhrada před odesláním zboží cena: zdarma
Po vyplnění a odeslání objednávky Vám bude doručeno potvrzení objednávky, které obsahuje veškeré platební údaje: částka, variabilní symbol a číslo bankovního účtu. Uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno dle dostupnosti zboží. Na vyžádání Vám bude zaslána před platbou zálohová faktura. Konečnou fakturu obdržíte při dodávce zboží. Stálí velkoobchodní partneři mohou platit individuálně po dohodě na fakturu. Na objednávky nad 3 000,- Kč si prodávající vyhrazuje právo požadovat úhradu předem zálohovou fakturou. Pokud nebude platba v případě objednávky zálohovou fakturou uhrazena do 3 dnů od objednání, vyhrazuje si prodejce právo na storno objednávky.
 
3. Bankovní převod z SK v EUR - PŘEDPLATBA - úhrada před odesláním zboží - cena: zdarma
Po vyplnění a odeslání objednávky Vám bude doručeno potvrzení objednávky v částkách v CZK. Pro platbu v EUR na slovenský bankovní účet bez poplatků vyčkejte na zaslání zálohové faktury v EUR dle aktuálního kurzu ČNB v den vystavení dokladu. Zálohová faktura obsahuje veškeré platební údaje: částka v EUR, konstantní symbol, variabilní symbol a číslo slovenského EUR bankovního účtu. Uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno dle dostupnosti zboží. Konečná faktura vám bude odeslána se zbožím. Pro slovenské objednávky podnikatelských subjektů - plátců DPH, ve kterých bude uvedeno platné DIČ, bude zálohová i konečná faktura vystavena bez 21% DPH. Pokud nebude platba v případě objednávky zálohovou fakturou uhrazena do 3 dnů od objednání, vyhrazuje si prodejce právo na storno objednávky.
 
4. Hotově - cena: zdarma
Tuto možnost vybírejtou pouze pokud jste vybrali jako dopravu Osobní odběr. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží. Platit můžete u nás také platební kartou.
 
5. Platební kartou - cena: zdarma
Úhradu platební kartou provedete po dokončení objednávky na stránce poskytovatele bankovní služby kam budete přesměrováni. Údaje z vaší karty neevidujeme, platba je zcela bezpečná.
 
6. Hotově - Uloženka - cena: zdarma
Tuto možnost vybírejte pouze pokud jste vybrali jako dopravu Uloženka. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží na dané pobočce Uloženky - heurekapoint. Platit můžete v hotovosti, nebo platební kartou.
 
způsob platby