LED pásky

Těžko soudit, zda technologie osvětlení už někdy zažila větší senzaci než je ta, která poslední léta postupně přichází s rozšířením LED diod, které v sobě spojují výkonnost, úspornost a dlouhou životnost. Možnosti použití LED diod v jednotlivých typech svítidel pak nemají hranic.

Příkladem takového použití jsou LED pásek, který představuje velice efektní metodu náladového, dekoračního i orientačního osvětlení.

LED pásky mohou mít délku, jakou si zvolíte, barvu, jakou si přejete a lze je umístit takřka kamkoli. Výsledný efekt je úchvatný, přičemž pořizovací náklady se většinou pohybují v řádech stokorun u obyčejných jednobarevných pásků a mezi jedním až dvěma ticíci korunami v případě vícebarevných RGB pásků, které navíc často disponují možností dálkového ovládání.

LED pásky nacházejí své uplatnění jako mírné noční osvětlení kuchyňkých linek, schodů, takže zamezují zbytečným zraněním, ale i jakýchkoli jiných obytných prostor, kde je potřeba se orientovat i za tmy.

Kromě funkce orientační jsou LED pásky často využívány coby osvětlení dekorační, takže jejich spotřeba často stoupá také kolem období vánočních svátků.

E-shop dexys.cz, který se specializuje mimo jiné právě na vánoční a jiné dekorační osvětlení, tak LED pásky nemůže postrádat. Zabruste proto do nabídky LED pásků a zakuste i vy tento výjimečný světelný doplněk, který rázem promění vaše obydlí v moderní, útulný a bezpečný prostor pro život, jejž budou všichni obdivovat a zejména vy se zde budete cítit zase o kousek pohodlněji a příjemněji.

LED páska LED páska LED páska

Pokud navíc zvolíte vhodný typ LED pásků, nemusíte zůstávat pouze za svým prahem. Nechte jimi efektně nasvítit také terasu, zahradu nebo s jejich pomocí velkoryse obtáhněte obrys vašeho domu.

Nemluvě pak o užitku, který LED pásky přinesou obchodníkům ve výlohách a interiérech i exteriérech jejich podniků.